Marcin Szakiewicz

radca prawny

Specjalizuję się w dochodzeniu świadczeń za szkody na osobach, swoją wiedzą dzielę się przez bloga, którego czytasz.
[Więcej >>>]

Adriana Łaszewska

radca prawny

Doradzam w sprawach dotyczących odpowiedzialności odszkodowawczej, w tym za wypadki w rolnictwie.
[Więcej >>>]

Zgłoś sprawę

O nas

Tworzymy zespół doświadczonych radców prawnych, u których jednak nie czas wykonywania zawodu, lecz sposób jego postrzegania są kluczowe.

Od początku istnienia blogosfery prawniczej w Polsce aktywnie działamy w Internecie dostarczając wiedzę w dziedzinach, w których się specjalizujemy. Znaną każdemu prawdą jest, że nie można być ekspertem we wszystkim, dlatego skoncentrowaliśmy się wyłącznie na kilku dziedzinach, w których na co dzień świadczymy usługi doradcze.

Stworzyliśmy kilka bardzo popularnych blogów, które odwiedzają zarówno czytelnicy osobiście zainteresowani danym tematem, jak i prawnicy, w tym sędziowie i pełnomocnicy procesowi.

Dzień po dniu budujemy swoją wiedzę, na bieżąco analizując orzecznictwo sądów powszechnych i Sądu Najwyższego, prowadząc sprawy precedensowe i szczególnie zawiłe. To jest naszą misją – chcemy świadczyć usługi najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb Klienta, z dbałością o każdy szczegół i aspekt prowadzonej sprawy.

Działamy w sposób nowoczesny, jednak nasze wartości są tradycyjne.

W problematyce szkód osobowych postanowiliśmy połączyć siły naszych kancelarii, co umożliwi zarówno wykorzystanie wspólnych doświadczeń, jak też ułatwi kontakt z naszymi prawnikami w kancelariach w Toruniu i Elblągu.

Więcej na temat naszych kancelarii możesz dowiedzieć się na stronach: www.radcowie.biz i www.szakiewicz.pl.