Marcin Szakiewicz

radca prawny

Specjalizuję się w dochodzeniu świadczeń za szkody na osobach, swoją wiedzą dzielę się przez bloga, którego czytasz.
[Więcej >>>]

Adriana Łaszewska

radca prawny

Doradzam w sprawach dotyczących odpowiedzialności odszkodowawczej, w tym za wypadki w rolnictwie.
[Więcej >>>]

Zgłoś sprawę

O blogu

Od wielu lat doradzamy w sprawach dotyczących rolników i prowadzonych przez nich gospodarstw rolnych, w różnych aspektach tej działalności. Przez ten czas dobrze poznaliśmy specyfikę spraw związanych zarówno z prowadzeniem gospodarstw wielkopowierzchniowych, jak i tych niewielkich. Rozumiemy więzi społeczne na wsi, wiemy jakie wartości są istotne dla rolników.

Szkody osobowe w rolnictwie są niestety w sposób nierozerwalny związane z prowadzoną gospodarką. Nie jest możliwe uniknięcie takich zdarzeń na kilkunastu milionach hektarów pól uprawnych w Polsce.

Specjalizując się w problematyce szkód osobowych dostrzegliśmy, że w Internecie trudno jest znaleźć wartościowe treści dotyczące takich szkód powstałych w związku z działalnością rolniczą. Naszą misją jest zmiana tego stanu rzeczy, dlatego też stworzyliśmy stronę, na której będziemy zarówno dzielili się doświadczeniami i refleksjami w przedmiocie prowadzonych przez nas spraw, jak również będziemy analizowali bieżące orzecznictwo sądów powszechnych i Sądu Najwyższego.